Menu
Your Cart

Gillette

Gillette Mach 3 Start Tıraş Makinesi 2 up
Stokta yok
Marka: Gillette
Kökleri söker atar İz bırakmaz Kolay tıraş sağlar Yüzünüzü nemlendirir Ayarlanabilir başlıklı Derindeki kökleri söker atar Gün boyu ferahlatan özelliği sizde deneyin Sert sakalları kökünden alır..
89,00TL
Vergiler Hariç:75,42TL
Marka: Gillette
Gillette Venus Comfortglide 3 bıçaklı entegre jel barlara sahip tıraş başlığı. Suyla etkin hale gelen jel formunda nem şeridi ile, pürüzsüz bir tıraş için tercih edilir. Hareketli jel başlığı ile vücuttaki tüm kıvrımlarda kolaylıkla kullanılabilir. Paket İçeriği Bir adet tıraş bıçağı sapı ve 4 adet ..
215,62TL
Vergiler Hariç:182,73TL
Marka: Gillette
Entegre jel barlara sahip tıraş makinesidir. 3 yedek bıçak bulunur. Kıvrımlara uyum sağlayan 5 bıçak ve tıraş sırasında mükemmel kayganlık sağlayan jel barlara sahiptir. Suyla etkinleşen jel barlar, cilt kremlerini içeren hafif bir köpük salgılar. Yuvarlak oynar başlık kıvrımlarınıza uyum sağlayarak..
187,45TL
Vergiler Hariç:158,86TL
Marka: Gillette
Uzun süre pürüzsüz bir cilt için geliştirilen Gillette Venus Tıraş Makinesi, hareketli ve keskin beş bıçağıyla teninize tam uyum sağlarken kayganlaştırıcı ve nemlendrici bantlarıyla kurumayı ve tahrişi önler...
129,38TL
Vergiler Hariç:109,64TL
Marka: Gillette
Gillette Simply Venus Hybrid Tıraş Makinesi 3 bıçaklı oynar başlığı ve rahatça tutulan sapı sayesinde yakın bir tıraş deneyimi sağlayarak sizi yumuşak ve ipeksi bir cilde kavuşturur. Kayganlaştırıcı bant üstün kayganlık sağlar. Oynar başlığı vücut kıvrımlarınıza uyum sağlayarak ulaşması en zor bölge..
70,73TL
Vergiler Hariç:59,94TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)