Menu
Your Cart

Gülşah

Marka: Gülşah
Ojenin tırnaklardan tamamen çıkmasını sağlar Yeteri kadar asetonu pamuğa damlatın ve tırnağı ovalayın Hafifçe bastırarak ojeyi tırnaktan silebilirsiniz Unutmayın asetonu sadece oje çıkarmak için değil tırnak üzerindeki diğer lekeler için de kullanabilirsiniz..
28,75TL
Vergiler Hariç:24,36TL
Marka: Gülşah
Gülşah aseton hassas tırnaklar için, ojenizi kolayca çıkarmanıız sağlar. Tırnaklarınızın sertleşmesine ve kuruyup kırılmasına neden olacak etkileri azaltır...
13,80TL
Vergiler Hariç:11,69TL
Marka: Gülşah
Ojenin tırnaklardan tamamen çıkmasını sağlarYeteri kadar asetonu pamuğa damlatın ve tırnağı ovalayınHafifçe bastırarak ojeyi tırnaktan silebilirsiniz Unutmayın asetonu sadece oje çıkarmak için değil tırnak üzerindeki diğer lekeler için de kullanabilirsiniz...
13,80TL
Vergiler Hariç:11,69TL
Marka: Gülşah
Gülşah Asetonsuz Oje Temizleyici 125 ml * Aseton içermeyen E vitaminli formülün sağladığı ekstra permformans ile tırnağınızdaki cilayı hassasça ve hızla temizler. * Gülşah Asetonsuz Oje Temizleyici'nin E vitamini içeren formülü ile ojelerinizi, tırnak ve tırnak etlerinize zarar vermeden hızla temizl..
9,20TL
Vergiler Hariç:7,80TL
Marka: Gülşah
Sprey pompası sayesinde ojelerinizi daha kolay ve hızlı çıkarmanıza yardımcı olur. E vitamini formülü tırnak ve tırnak etlerinizin nemlendirilmesine destek olur. Kullanım Şekli: Bir pamukla sprey pompanın üzerine bastırılır. Pamuk aseton ile ıslanacaktır. Tırnak üzerindeki oje, yavaşça ovalanarak çı..
14,95TL
Vergiler Hariç:12,67TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)